قیمت تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم، نام این تابلو از ترکیب دو واژه Channel و Aluminum به دست آمده، و به دلیل تنوع زیاد در مدل، رنگ، مقاومت بالا و قیمت مناسب طرفداران زیادی پیدا کرده است. قیمت تابلو چلنیوم بسته به نوع سفارش شما مثله ابعاد، متراژ، قطر و ضخامت و همچنین پیچیدگی و سادگی آن متغیر است.

به عنوان مثال قیمت حروف چلنیوم ساده متری 4.000.000 ریال الی 7.000.000 ریال میتواند باشد، که این حروف بر روی تابلو کامپوزیت که متری 11.000.000 ریال است، نصب و بکار گرفته شده است.

قیمت حدودی انواع تابلو سردر مغازه عبارت‌اند از:

 • قیمت تابلو چلنیوم: با نور و بدون نور متری 6.000.000 ریال، حروف چلنیوم متری 4.000.000 ریال
 • قیمت تابلو چلنیوم طلایی: از متری 6.000.000 ریال، حروف طلایی قطر قلم 12، متری 5.000.00 ریال
 • قیمت تابلو روان: از متری 12.000.000 ریال الی 18.500.000 ریال
 • قیمت تابلو فلکسی: از متری 8.000.000 ریال الی 15.000.000 ریال
 • قیمت تابلو استیل حروف برجسته: از متری 15.000.000 ریال الی 20.000.000 ریال

ویژگی و مزایا تابلو چلنیوم را گوش کنید.

تابلو ستاره تخفیف ویژه برای سفارش تعداد و متراژ بالا برای شما مشتریان گرامی در نظر دارد.

لطفا جهت اطلاع از قیمت تابلو چلنیوم و مشاوره ساخت انواع تابلو‌ها با آقای فضل علی مدیر گروه تابلو سازی ستاره تماس بگیرید.

تماس مستقیم برای مشاوره رایگان: 9625612-0912

قیمت تابلو چلنیوم طلایی برای مغازه

ساخت و تولید تابلو چلنیوم طلایی برای مغازه حتما باید براساس به روزترین متد و استانداردهای دنیا صورت گیرد. قیمت ساخت تابلو چلنیوم طلایی برای مغازه که شامل بخش هایی چون صفحه زیرین، جداره ها و صفحه رویی است، بستگی دارد.

در ادامه و پایین صفحه شما میتوانید چند نمونه کار که در کارگاه تابلو سازی ستاره تولید شده است مشاهده کنید.

جدول قیمت تابلو چلنیوم و انواع تابلو‌ها

ساخت انواع تابلوقیمت هر متر (ریال)
تابلو چلنیوم ساده قطر قلم 12 6.000.000
تابلو چلنیوم لبه سوئدی 7.500.000
تابلو چلنیوم حروف دوبل 8.000.000
تابلو کامپوزیت با سه ورق12.000.000
تابلو فریم لس محیط داخل9.000.000
تابلو فریم لس محیط بیرون11.000.000
تابلو استیل نور اندریک قطر قلم 106.500.000
تابلو فلکسی بدون نور 8.000.000

تابلو چلنیوم طلایی در واقع به تابلوهایی گفته می‌شود که لبه حروف آن از جنس آلیاژ آلومینیوم چلنیوم ساخته شده باشد. لبه حروف یعنی جایی از حروف که باعث برجستگی آن ها می شود و اغلب دارای رنگ های طلایی و نقره ای هستند، که بر هزینه و قیمت تابلو چلنیوم تاثیر دارد.

صفحه رویی تابلو چلنیوم معمولا از جنس چلنیوم پلکسی گلاس های مات یا نیمه مات است. حروف برجسته‌ سطح زیرین می توانند از تابلوی چوبی و یا PVC باشد. جنس بدنه و جداره ها از نوعی آلیاژ خاص از آلومینیوم است، که از انعطاف پذیری بالا و ظاهری براق شبیه به استیل برخوردارند.

قیمت تابلو چلنیوم سردر مغازه
تصویر از کارگاه ساخت تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم برای مغازه فست فود

خرید تابلو چلنیوم
مراحل ساخت تابلو باکس چلنیوم ساده

سفارش تابلو چلنیوم اتوسون
تابلو چلنیوم اتوسون برای گالری ماشین در تابلو سازی ستاره

نصب تابلو چلنیوم

جالبترین نکته در مورد استفاده از تابلو چلنیوم، جلوه و جذابیت منحصر به فرد آنها است. چرا که علاوه بر درخشش زیبایی که در شب و مکان های کم نور توسط لامپ های SMD و LED رشته ای به حروف می بخشد، در روز هم با وجود نور آفتاب، بازتاب جذب کننده ای به حروف روی تابلو میدهند و باعث زیبایی هر چه بیشتر آنها می شوند. به همین دلیل قیمت تابلو مغازه با چلنیوم نسبت به بقیه تابلو‌ها بیشتر است.

انواع تابلو چلنیوم عبارتند از:

تابلو چلنیوم کریستالی، ستاره ای و طلایی و الماسی که از جدیدترین مدل های تابلو چلنیوم هستند و طرفداران زیادی دارند.

مراحل سفارش تابلو چلنیوم
timeline_pre_loader

سفارش تابلو چلنیوم

تماس با کارگاه تابلو سازی ستاره

استعلام قیمت

ما به شما مشاوره رایگان می دهیم و در نهایت قیمت تابلو درخواستی شما مشخص می شود.

طراحی و ساخت تابلو مورد نظر شما

طراح برای شما ارسال می گردد و پس از تایید شما ساخته می شود.

نصب در مکان مورد نظر مشتری

پس از اجرای نهایی، برای نصب تابلو با مشتری هماهنگی های لازم انجام می شود.
لطفا برای سفارش ساخت تابلو با ما تماس بگیرید

روش ساخت و نصب تابلو چلنیوم

 • روش اول ساخت تابلو: به صورت دستی است بدین معنی که تمامی مراحل توسط دستان متخصص و حرفه ای این کار صورت می پذیرد. که از ابزارهایی مثل قیچی دستی و انبر برای خمکاری و قوس حروف استفاده میکنند.
 • در روش دوم ساخت حروف چلنیوم: دست کاربردی ندارد و توسط دستگاه و به صورت ماشینی این کار صورت میگیرد. که با استفاده از دستگاه های سی ان سی CNC، برش لیزری Laser، پی وی سی PVC و… برش و ساخت کلیه حروف برجسته امکان پذیر است و سبب سریعتر شدن روند کار نیز می شود.
ساخت و قیمت تابلو چلنیوم
ساخت حروف چلنیوم زیر کار تابلو کامپوزیت

اجزای تشکیل دهنده تابلو حروف چلنیوم و نحوه نصب آن

تابلو چلنیوم از تجهیزاتی نظیر طلق پلکسی، لبه چلنیوم، لامپ SMD، ورق پی وی سی و ترانس یا همان منبع تغذیه تشکیل شده است. نصب آن بدین گونه است که ابتدا ورق PVC بر روی زمینه تابلو پیچ شده، سپس سیم های لامپ SMD به پشت تابلو برده می شود. منبع تغذیه نیز در پشت تابلو قرار دارد و حروف Channelium بر روی ورق PVC نصب شده است. بعد از آن سیم هایی که از جلوی تابلو آورده شده با هم سری شده و به منبع تغذیه متصل می شوند.

مشاهده محصولات: تابلو فریم لس

سازنده انواع تابلو حروف چلنیوم کریستال
حروف چلنیوم کریستال با شکل حروف لاتین و بزرگ

چلنیوم لبه نقره ای
زیر کار کامپوزیت سفید حروف چلنیوم لبه نقره ای

مهمترین مزایای تابلو چلنیوم

 1. مقاوم بودن در برابر سرما، گرما و شرایط جوی نامساعد به دلیل استفاده از جنس آلومینیوم در ساخت تابلو چلنیوم.
 2. وجود نوارهای اسفنجی در آن که مانع از ورود گرد و غبار و آب داخل آن میشود.
 3. دارای رنگ های متنوع و زیبایی است، که به هیچ عنوان رنگ‌های آن تغییر نمیکند.
 4. استفاده از جنس مرغوب در ساخت تابلو چلنیوم که از زنگ زدگی تابلو جلوگیری نموده و همچنین باعث عمر طولانی و مفید آنها میشوند.
 5. مصرف برق آن بسیار کم است و نوردهی عالی و زیبایی دارد.
 6. تابلو چلنیوم به دلیل انعطاف پذیری خوب، قابلیت این را دارد که به هر اندازه و طرحی ساخته شود، که بر اساس آن قیمت تابلو چلنیوم محاسبه میشود.
تابلو چلنیوم املاک هفت مهماندوست
تابلو چلنیوم املاک هفت مهماندوست ساخته شده توسط تابلو سازی ستاره

نکات مهم در مورد قیمت تابلو چلنیوم

 •  جنس تمام متریال های نام برده شده برای این تابلو چلنیوم، معمولا چینی هستند و فقط پلکسی گلاس آن است که چند شرکت و برند معتبر دارد که تولیدکننده ورق تایوانی بوده و در آنها نیز خوب و بد وجود دارد. این را هم بدانید که هر جنسی در بازار موجوده، اکثرشان چینی هستند و شاید باشند افراد و فروشندگانی ادعا می کنند بهترین جنس ها را دارند مثل خرید ورق از برندهای اسپانیایی که این حقیقت ندارد چون قیمت یورو این روزها بالا بوده و خرید و وارد کردن برندهای معتبر و غیرایرانی اصلا منطقی نیست لذا هر جنسی که این روزها خریداری می شود، چینی است. این مسئله نگران کننده نیست چون در جنس های چینی نیز درجه بندی وجود دارد. می توانید به دنبال ورق خوب و درجه یک باشید.
 • پی وی سی استفاده شده باید ضخامت کافی را داشته باشد. معمولا حالا همه نه ولی بعضی ها، پی وی سی 8 میل در کار استفاده می کنند که کاری اشتباه است. چون پیچی که قرار است از بغل حروف تابلو چلنیوم داخل پی وی سی بسته شود، باید گیرایی خوب داشته و محکم شود. 8 میل مقداری نازک است و استاندارد آن برای حروف با قطر قلم استاندارد 10 میل است. اگر حروف ما قطر قلمِ زیادی بزرگ داشته باشند، باید از پی وی سی 16 میل استفاده شود ولی به طور معمول 10 میل جوابگو خواهد بود.
 • بهتر است تابلو چلنیوم پی وی سی را با دستگاه سی ان سی برش داد. نکته مثبت این کار در این است که چون با سی ان سی برش خورده اند و حروف نیز در کارگاه ساخته می شوند، همه چی با هم جفت و جور شده و پلکسی کار نیز با دستگاه لیزر برش می خورد. در نتیجه وقتی می خواهید حروف چلنیوم را روی زیرسازی پی وی سی قرار دهید، دیگر هیچ منفذی برای ورود گرد و خاک یا آب داخل حروف وجود نخواهد داشت.
 • اس ام دی هایی که نیز در بازار موجودند، ضد آب بوده و فقط ممکن است در کیفیت متفاوت باشند. حال ایرادی که در تابلو چلنیوم وجود دارد این است که اگر گرد و خاک بتواند داخل حروف نفوذ کند، هم روی اس ام دی ها رو پوشانده و نورشان را ضعیف خواهد کرد و هم اینکه داخل حروف چرک و لک شده و نمای خوبی به کار نمی دهند، بنابراین بهتر است که با سی ان سی برش بخورند. به طور معمول با ارّه عمودبُر، برش می خورند که معمولا حروف تابلو چلنیوم نیز با دست ساخته میشوند و زیرسازی تابلو هم با دست برش میخورد، که این کار زیاد درست و منطقی نیست و ایرادی هم ندارد اما در هر حال سی ان سی بهترین روش ممکن است.
 • بحث نصب کار نیز مهم است که مربوط به آخرین مرحله پس از خرید است. یعنی دقت کنیم سیم کشی کار به درستی انجام شود، در نظر بگیرید که سیم اگر که برق به آن وصل شود و نازک باشد، مثل یک المنت عمل کرده و سریع داغ میشود چون آمپر کشیده پس بهتر است که از سیم ضخیم استفاده شود تا کیفیت کار بالا رود. کسی هم که قرار است تابلو چلنیوم را نصب کند باید حرفه ای باشد و بار آمپر را تقسیم کرده و از یک سیم ضخیم استفاده کند تا آمپر تلف نشود در سیم ها و تابلوی ما هم نور خوب و یکدست داشته باشد تا نه فشار به اس ام دی و نه به ترانس بیاید.

سوالات متداول

آیا کارگاه تابلو سازی چلنیوم شما در تهران است.

بله ما سازنده انواع تابلو چلنیوم در مدل های مختلف در تهران هستیم.

چرا قیمت تابلو چلنیوم گران است؟

تابلو های چلنیوم از گران ترین تابلو ها نسبت به مدل های دیگر محسوب می شوند، زیرا متریال زیادی در آنها استفاده می‌کنند و زمان بیشتری برای ساخت تابلو چلنیوم صرف می شود.

مزایای تابلوهای چلنیوم چیست؟

مقاوم بودن در برابر سرما، گرما و شرایط جوی نامساعد ، مصرف برق آن بسیار کم و دارای رنگ های متنوع و زیبایی است.

طول عمر یا دوام این تابلو ها چقدر است؟

چون از فلز آلومینیوم مرغوب در ساخت آنها استفاده می شود معمولا دوام بیشتری نسبت به سایر تابلوها دارند.

13 دیدگاه

 1. سلام روزتون بخیر
  میشه به صورت حضوری بیایم کارگاه تابلو سازی ستاره و سفارش خودمونو بدیم؟

  1. سلام دوست عزیز
   مشکلی نیست اگر تهران هستید تشریف بیارید. ساعت کاری ما ساعت 9 صبح تا 7 شب.

 2. چرا برای تابلوهای چلنیوم قیمت درج نمی کنید؟
  من قبل از اینکه به شما سفارش ساخت تابلو چلنیوم بدم لازم بدونم قیمت گذاری شما به چه صورت هست.

 3. سلام حومه تهران هستم بخوام تابلو سفارش بدم برای نصبش خودم بیام دنبال نصاب یا نصابتون خودش میاد؟ هزینه اومدن و نصب با مشتری یا با خودتون؟

  1. سلام دوست عزیز برای نصب تابلو خودمون اقدام میکنیم. هزینه نصب با مشتری هستش. برای اطلاع دقیق و مشاوره لطفا تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا