تابلو سردرب اتاق اداری، تابلو راهنمای طبقات

کارگاه تابلوسازی ستاره سازنده انواع تابلو سردرب اتاق اداری، تابلو راهنمای طبقات، تابلو راهنمای پارکینگ، انواع پلاک (راهنمای طبقات) و تابلو راهنمای بیمارستانی است، برای سفارش لطفا تماس بگیرید.

ساخت تابلو اداری راهنمای طبقات

تابلو اتاق که بیشتر برای ادارات و مطب های دکتر سفارش داده می شود و معمولا سمت شغلی یا نام فرد بر روی آن درج می شود. تابلو سردرب اتاق اداری را می توان در رنگ های مختلف سفارش داد و سایز آن به دلخواه مشتری می تواند باشد و جنس آنها غالبا از استیل است.

تابلو سازی ستاره سازنده انواع تابلو چلنیوم، فریم لِس، تابلو پزشکی، تابلو روان، تابلو ال ای دی، تابلو فلکسی و تابلو نئون در تهران است.

برای مشاهده قیمت تابلو چلنیوم کلیک کنید.

مراحل سفارش ساخت تابلوی راهنما
timeline_pre_loader

سفارش تابلوی راهنما

تماس با کارگاه تابلو سازی ستاره

استعلام قیمت

ما به شما مشاوره رایگان می دهیم و در نهایت قیمت تابلو درخواستی شما مشخص می شود.

طراحی و ساخت تابلو مورد نظر شما

طراح برای شما ارسال می گردد و پس از تایید شما ساخته می شود.

نصب در مکان مورد نظر مشتری

پس از اجرای نهایی، برای نصب تابلو با مشتری هماهنگی های لازم انجام می شود.
لطفا برای سفارش ساخت تابلو با ما تماس بگیرید

تابلو راهنمای طبقات ادارات و بیمارستان‌ها

تابلو های بزرگ راهنمای طبقات که بیشتر در مراکز بزرگ درمانی مانند بیمارستان استفاده می شود کاربرد فراوانی دارد. تابلو سازی ستاره با توجه به سفارش مشتریان این تابلو سردرب اتاق اداری را طراحی میکند و بعد از ساخت آن را طبق درخواست مشتری نصب می کند.

یکی از ملزومات اساسی هر اداره یا شرکتی که ارتباط مستقیم با ارباب رجوع دارد، تابلو راهنمای اتاق است. این تابلو ها جهت معرفی کارمند مستقر یا خدمت ارائه شده در آن اتاق می باشد. استفاده از تابلو راهنما باعث سهولت در پیداکردن اتاق موردنظر مراجعین شده و از سردرگمی آن ها جلوگیری می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا