تابلو چلنیوم پلکسی دوبل

حتما این مدل تابلو را در محل سکونت خود چندین بار دیده‌اید. تابلو چلنیوم پلکسی دوبل به زبان انگلیسی Chelnium Plexiglas Double Panel یکی از تابلوهایی است که میتوان در ساخت آن از خلاقیت زیادی بهره برد.

معرفی تابلو چلنیوم دوبل پلکسی

یعنی در تابلو چلنیوم، ساخت حروف ساده‌ترین حالت ممکن را دارند، که لبه های آنها از جنس چلنیوم و روی کار جنس پلکسی است. حال اگر کمی خلاقیت در این تابلو خرج شود، میتوان نمونه های زیباتر و دیدنی تری مثل تابلو پلکسی دوبل طراحی و تولید کرد.


سازنده تابلو چلنیوم پلکسی دوبل
ساخت تابلو چلنیوم پلکسی دوبل با بهترین کیفیت در تهران

در ساخت این مدل تابلوها، از جنس پلکسی گلاس، برای دور تا دور آن چلنیوم و پلکسی اضافه ای بر روی کار از جنس پلکسی، آن هم در رنگ های متنوع بهره میبرند.

مراحل سفارش ساخت تابلو پلکسی دوبل چلنیوم
timeline_pre_loader

سفارش تابلو پزشکی

تماس با کارگاه تابلو سازی ستاره

استعلام قیمت

ما به شما مشاوره رایگان می دهیم و در نهایت قیمت تابلو درخواستی شما مشخص می شود.

طراحی و ساخت تابلو مورد نظر شما

طراح برای شما ارسال می گردد و پس از تایید شما ساخته می شود.

نصب در مکان مورد نظر مشتری

پس از اجرای نهایی، برای نصب تابلو با مشتری هماهنگی های لازم انجام می شود.
لطفا برای سفارش ساخت تابلو با ما تماس بگیرید

مهم ترین ویژگی تابلو چلنیوم پلکسی دوبل

این تابلوها بر روی انواع کامپوزیت، سنگ، چوب، MDF ، PVC و… قابل اجرا هستند. به علت وجود حاشیه نورانی و مرکز تیره در این تابلوها، میتوانند نمای خوبی هم در روز و هم در شب حتی از فاصله دورتر را داشته باشند. معمولا رنگ مشکی بیشترین کاربرد را در این تابلوها دارد.


خرید تابلو پلکسی دوبل
تابلو پلکسی دوبل چلنیوم رستوران

البته هیچ محدودیتی برای استفاده از رنگ‌ها و تعداد پلکسی ها در این نوع تابلوها وجود نخواهد داشت و می توان این تابلوها را با تلفیق چندین پلکسی گلاس در رنگهای مختلف با توجه به سفارش مشتری طراحی و تولید نمود.

حروف تابلو چلنیوم پلکسی دوبل متشکل از لبه چلنیوم، پلکسی گلاس در دو یا چند رنگ متفاوت، SMD، PVC و منبع تغذیه است.

برای مشاهده محصولات و قیمت تابلو روان کلیک کنید.

چگونگی ساخت حروف این نوع تابلوها

هنگام طراحی و ساخت تابلو چلنیوم پلکسی دوبل، عناوین و نوشته ها روی دو ورق پلکسی دوبل مجزا با رنگهای متفاوت برش می خورند و قطر قلم یکی بیشتر و دیگری کمتر است که میتوان این دو ورق را روی هم چسباند.

نکته ای که وجود دارد این است که در این نوع تابلو به علت افزایش ضخامت، شدت نور بر روی حروف تاثیر گذارند و راهکار مناسب این است که از ورق زیرین، قسمت اشتراک دو ورق را خالی کنیم.

این کار به هر چه زیباتر شدن این حروف کمک میکند. در ترکیب با لبه های این تابلو می توان از حروف دوبل پانچ شده و طرح دار نیز بهره برد و تنوعی فوق العاده به طرح تابلو داد.

ساخت لوگو و ارتباط آن با تابلو چلنیوم دوبل در چیست؟

لوگوها، یکی از بیشترین موارد استفاده از ورق پلکسی به صورت دو لایه هستند. یعنی بسیاری از لوگوها امکان ساخت قطعات به صورت جدا جدا را ندارند و به همین دلیل معمولا به حالت یک باکس یکپارچه ساخته می شوند.

از زیباترین طرح های لوگو که میتوان ایجاد نمود در تابلو چلنیوم دوبل این است که زمینهی باکس با پلکسی سفید و قطعات نشانه ی لوگو با رنگ مورد نظر برش خورده و روی زمینه چسبانده شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا