تابلو چلنیوم پانچی الماسی

اگر به دنبال تابلوی تبلیغاتی زیبا، درخشنده و دارای جلوهای منحصر به فرد هستید، تابلو چلنیوم پانچی الماسی (Chelnium Punch Panel) که از خانواده تابلو چلنیوم است و با نامهای الماسی، کریستالی و یا ستاره نیز شناخته میشوند، میتواند بهترین گزینه شما باشد.

تابلو چلنیوم پانچ

سازنده انواع تابلو چلنیوم پانچ یا (حروف چلنیوم الماسی، کریستال و ستاره ای) با بهترین کیفیت

شاید سوال پیش آید که چرا نام الماسی یا کریستالی و یا ستاره ای؟ چون این نوع تابلوها با تکنیک های مختلفی نظیر کریستال و الماسی بودن حروف و نورپردازی عالی درون خود که در تاریکی شب درخشندگی خاصی را به مانند ستاره ها به تابلو میبخشد، طراحی و تولید میشوند.

ساخت تابلو چلنیوم کریستالی و الماسی

در حقیقت تابلو چلنیوم پانچی الماسی با رویه ی پلکسی گلاس و لبه های چلنیوم خود در انواع تابلو چلنیوم حروف برجسته‌ی ستاره ای و یا الماسی، تابلو چلنیوم پلکسی دوبل، تابلو چلنیوم کریستال و تابلو چلنیوم لبه پانچ تولید میشود.

مراحل سفارش ساخت تابلو چلنیوم پانچ الماسی
timeline_pre_loader

سفارش تابلو پزشکی

تماس با کارگاه تابلو سازی ستاره

استعلام قیمت

ما به شما مشاوره رایگان می دهیم و در نهایت قیمت تابلو درخواستی شما مشخص می شود.

طراحی و ساخت تابلو مورد نظر شما

طراح برای شما ارسال می گردد و پس از تایید شما ساخته می شود.

نصب در مکان مورد نظر مشتری

پس از اجرای نهایی، برای نصب تابلو با مشتری هماهنگی های لازم انجام می شود.
لطفا برای سفارش ساخت تابلو با ما تماس بگیرید

سفارش انواع تابلوهای چلنیوم پانچ

ساخت تابلو چلنیوم پانچ الماسی با استفاده از دستگاههای تمام اتوماتیک و برای ساخت حروف برجسته ی آن نیز ار دستگاه های لیزر و سی ان سی صورت میگیرد.

در مرحله بعد با استفاده از دستگاه نورپردازی در آنها به وسیله لامپ های LED و یا SMD انجام گرفته که بهترین نورپردازی و درخشندگی را از خود ارائه میدهند. نصب آنها راحت و بی دردسر است، در طراحی و تولید متنوع هستند. در برابر عوامل و شرایط محیطی از مقاومت بسیار بالا برخوردارند.

تابلو سازی ستاره سازنده انواع تابلو چلنیوم، تابلو فریم لس، تابلو پزشکی،تابلو ال ای دی، تابلو روان و تابلو نئون در تهران است.

نحوه طراحی و ساخت تابلو چلنیوم پانچ الماسی

ابتدا تابلوساز باید به محلی که قرار است تابلو را نصب کنند، برود و طول و عرض و ارتفاع تابلو را اندازه بگیرد. در قدم بعدی با استفاده از نرم افزارهای طراحی مثل کورل دراو، 3D Max و اتوکد، ابعاد و اندازه و ضخامت حروف برجسته را مشخص میکنیم.

در مرحله بعد با استفاده از دستگاه برش لیزری، فرایند برش حروف طراحی شده بر روی پلکسی صورت می گیرد و این برش ها منجر به شکست نور شده که بعد از نصب تابلو چلنیوم پانچی الماسی و لامپهای آن، اشکال هندسی به زیبایی بر روی تابلو قابل مشاهده هستند.

بعد از برش کاری، خم کاری و شیار کاری حروف باید تمامی لبه های حروف ساخته شده را با چسب به بدنه بچسبانید. آخرین مرحله نصب تابلو و نورپردازی آن است که برای نورپردازی باید لامپهای SMD را درون حروف برجسته پانچ شده تابلو قرار دهیم تا با نور خود در معرض دید مردم و مشتریان قرار گیرند و آنها را به سمت و سوی خود بکشانند.

انواع تابلو چلنیوم پانچ الماسی عبارتند از:

  • تابلو چلنیوم فلزی الماسی
  • تابلو چلنیوم استیل الماسی
  • تابلو چلنیوم الماسی پانچی
  • تابلو چلنیوم الماسی رینگی
  • تابلو چلنیوم پانچ کریستالی و انواع آن

نام کریستال در این تابلوها، در واقع همان نام دیگر چلنیوم ستاره ای یا الماسی است. حروف روی نوار چلنیوم پانچ شده و توسط نور نقطه ای، چشم اندازی زیبا را به تابلو می بخشد.

برای نورپردازی در این تابلو ها از لامپهای SMD بلوکی استفاده میشود. انواع تابلو چلنیوم کریستالی شامل تابلو کریستال سه بعدی، تابلو کریستال فلزی و تابلو کریستال طلایی میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا