تابلو نئون

اگر برای جذب مشتری و افزایش فروشتان به دنبال راههایی برای تبلیغات رفته باشید احتمالا یکی از آن روش ها استفاده از تابلو برای سر در مغازه و یا فروشگاه و… بوده است که به طور قطع هنگام سفارش با انواع تابلو نیز مواجه شده اید و یکی از آنها تابلو نئون Neon Light Signage است.

ساخت انواع تابلو نئون شیشه ای و پلاستیک

قیمت تابلو نئون در تابلو سازی ستاره تهران
برای استعلام قیمت تابلو نئون تماس بگیرید.

neon signage

signage neon 2021

خدمات تابلو سازی دیگر ما: تابلو استیل

مراحل سفارش ساخت تابلو نئون
timeline_pre_loader

سفارش تابلو نئون

تماس با کارگاه تابلو سازی ستاره

استعلام قیمت

ما به شما مشاوره رایگان می دهیم و در نهایت قیمت تابلو درخواستی شما مشخص می شود.

طراحی و ساخت تابلو مورد نظر شما

طراح برای شما ارسال می گردد و پس از تایید شما ساخته می شود.

نصب در مکان مورد نظر مشتری

پس از اجرای نهایی، برای نصب تابلو با مشتری هماهنگی های لازم انجام می شود.
لطفا برای سفارش ساخت تابلو با ما تماس بگیرید

نمونه کار کارگاه تابلوسازی ستاره در تهران

ساخت تابلو نئون
ساخت انواع تابلو نئون شیشه ای

مزایای تابلو نئون چیست؟

Neon Light Signage در شرایط متغیر آب و هوایی از مقاومت بالایی برخوردارند و در نتیجه عمر و ماندگاری بالایی دارند. نصب آنها راحت است. قیمت شان نیز به صرفه میباشد.

همه آنچه که درباره ی تابلو نئون باید بدانید

تابلو Neon، گونه‌ ای تابلوی الکتریکی بوده که با استفاده از لامپ‌ های تخلیه در گاز که به شکل لوله ‌های باریک هستند ساخته می ‌شود و برای مغازه ‌ها و … کاربرد دارد. در کنار گاز نئون از پلاستیک نیز در ساخت این تابلوها بهره میبرند. لذا به نام تابلو نئون پلاستیک شناخته میشود. البته ساختار پلاستیک در این تابلوها به معنای عدم مقاومت تابلو و حروف به کار رفته ی روی آنها نیست و پلاستیک مورد استفاده در این تابلو ها از نوع مقاوم و کمی شبیه به طلق می باشد. از دیگر نوع این تابلوها میتوان تابلو نئون شیشه ای را نام برد.

ویژگی های تابلو نئون خوب

میتوان در فضای باز از این تابلوها استفاده نمود البته برای محافظت از لوله های نور نئونی که در خارج و در برابر عناصر ممکن است قرار بگیرند قرار میگیرند میتوان یک پوشش پلاستیکی روشن روی لوله ها قرار داد چرا که پوشش پلاستیکی، قطعات الکتریکی را ایمن نگه می دارد.

این تابلوها را می توان در نور روز بسته به رنگ های قابل شناسایی، به استثنای علامت نئون سفید مشاهده نمود. همچنین این تابلوها خطری ندارند به این دلیل که گازهای نئون و آرگون به خودی خود خطرناک نبوده و بی اثر هستند. مانند لوله های استاندارد فلورسنت، که قطرات جیوه موجود در برخی از رنگ ها تا زمانی که لوله شکسته نشود ایمن میباشند.

نحوه نصب و سیم کشی تابلو نئون به دلیل سبک کلاسیکی که دارند به صورت نامنظم است که باعث زیبایی آن شده و مخفی کردن سیم ها در این تابلو جایگاهی ندارد.

از متن و یا نوشته به صورت تک خط و یا دو خط و به زبان فارسی یا لاتین در این تابلوها استفاده میشود.

نمونه کارهای تابلو Neon

عکس های زیر آخرین نمونه های ساخته شده تابلو تبلیغاتی نئون می باشد که در تابلوسازی سفارش داده شده است. برای استعلام قیمت و ارسال طرح تابلو NEON دلخواه تان با ما تماس بگیرید.

تابلو Neon مناسب برای املاک، کافه های خلاق و مجموعه هایی که میخواهند طرح های خاص ایجاد کنند بسیار مناسب است.

3.8/5 (4 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا